Tuning Garantija

BSR ir vairāk nekā 20 gadu pieredze automašīnu un dzinēju optimizācijā. Mūsu augstās zināšanas tūnēšanas jomā sniegs jums pārliecību, kad izvēlēsieties pirkt tuning komplektu no BSR. Izmantojot mūsu plašo testēšanu, ko veic pieredzējuši R&D speciālisti, varam jums nodrošināt kvalitāti un garantējam, ka jūsu automašīna netiks bojāta. Mēs esam tik pārliecināti, ka piedāvājam tūnēšanas garantiju attiecībā uz izstrādājumiem, kurus mēs attīstām. BSR Tuning Garantija ir pilnībā bez maksas 2 gadus no iegādes dienas (990 Zviedrijas kronas par PPC un 1590 Zviedrijas kronas par ECM atkārtotu uzlādi). Tālāk var atrast papildinformāciju par PPC un ECM atkārtotas uzlādes garantijām.


BSR Tuning Garantija priekš PPC:
-Tehniskais atbalsts, izmantojot www.bsr.se
-Piekļuve atjauninātajām tūnēšanas programmām, kuras var lejupielādēt uz PPC*
-Pilnīga produktu garantija gan privātpersonām, gan uzņēmumiem

Bezmaksas tehniskais atbalsts, kas ir iekļauts iestatīšanas garantijā, izmantojot tīmekļa vietni. Izmantojot šo piedāvājumu, jums ir pieejams BSR Attīstības centra pieredzējis speciālists, kas palīdzēs jums atbildēt uz jautājumiem vai risināt problēmas.

Kad savu automašīnu vedat uz servisu pie sava automašīnas ražotāja, dažreiz automašīnas ražotājs atjauninās automašīnas programmatūru. Ar šo procedūru tiks dzēsta tūnēšanas programma un tā tiks zaudēta. Ja tas ir noticis ar jums, problēma ir viegli atrisināma ar PPC ierīci. Jūs vienkārši lejupielādējat atjauninātu tūninga programmu, kuras pamatā ir jaunākais automašīnu ražotāja atjauninājums, un pēc tam instalējiet to savā automašīnā. Tādā veidā jūsu automašīnā vienmēr būs gan tūninga programma, gan jaunākais ražotāja atjauninājums. Šis pakalpojums ar atjauninātām tūninga programmām, kuras var lejupielādēt savā PPC ierīcē, izmantojot internetu, ir bez maksas, ja jums ir BSR Tuning Garantija.

Visā garantijas periodā PPC ierīce tiek nodrošināta ar pilnīgu produktu garantiju. Tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uzņēmumiem. Jūs varat, protams, pagarināt savu BSR Tuning Garantiju, kad ir beidzies tās termiņš.

BSR Tuning Garantija ir savienota ar automašīnu. Mainot automašīnu, BSR Tuning garantija tiek nodota jaunajam īpašniekam.

Ja programmēšana kāda iemesla dēļ tiek pārtraukta (t.i., savienotājelements tiek noņemts programmēšanas laikā vai akumulators ir izlādējies) un ir nepieciešams ECU remonts, pašizmaksa par 1000 SEK + kravas pārvadājumu izmaksām tiek norakstīta.

*Nav piedāvāts, ja automašīnu ražotājs ievieš ierobežojumus, kas sarežģī vai padara tūnēšanu neiespējamu.


BSR Tuning Garantija ECM pārlādēšanai:
-Tehniskais atbalsts, izmantojot www.bsr.se
-Pazaudētās tūninga programmas atkārtota instalēšana pēc automašīnas apkalpošanas zīmola darbnīcā
-Automašīnas oriģinālo iestatījumu atjaunošana, pārdodot automašīnu
-Pilnīga produktu garantija gan privātpersonām, gan uzņēmumiem

Bezmaksas tehniskais atbalsts, izmantojot tīmekļa vietni, ir iekļauts BSR Tuning Garantijā. Izmantojot šo atbalstu, jums ir pieejams BSR Attīstības centra pieredzējis speciālists, kas palīdzēs jums risināt jums interesējošos jautājumus vai problēmas.

Kad jūsu savu automašīnu vedat uz servisu pie sava automašīnas ražotāja, dažreiz jūsu automašīnas ražotājs atjaunina jūsu automašīnas programmatūru. Ar šo procedūru tiek dzēsta tūnēšanas programma un tā tiek zaudēta. Ja tā ir noticis ar jums, jūsu automašīnā pie BSR dīlera var tikt atkārtoti instalēta atjaunināta tūnēšanas programma. Tādā veidā jūsu automašīnā vienmēr būs gan tūninga programma, gan jaunākais ražotāja atjauninājums. Šis pakalpojums ir bez maksas (parasti cena ir aptuveni 168 €), ja jums ir BSR Tuning Garantija.

Ja jūs plānojat pārdot savu automašīnu un vēlaties pārinstalēt automašīnas sākotnējos iestatījumus, šī darbība var tikt veikta jūsu BSR pārstāvniecībā. Šis pakalpojums ir bez maksas (parasti cena ir aptuveni 168 €), ja jums ir BSR Tuning Garantija. Jūs varat, protams, pagarināt savu BSR Tuning Garantiju, kad beidzies tās garantijas termiņš.

BSR Tuning Garantija ir savienota ar automašīnu. Mainot automašīnu, BSR Tuning Garantija tiek nodota jaunajam īpašniekam.

*Nav piedāvāts, ja automašīnu ražotājs ievieš ierobežojumus, kas sarežģī vai padara tūnēšanu neiespējamu.Aizvērt
Aizvērt