Jauni izlaidumi

Vairāk izlaidumu

Jaunumi

Pateicoties lielajam notikumam mēs drīz būsim gatavi laist klajā tuninga komplektus priekš:

Audi A6 3.0TDI (2016-2019, all engine codes)
Audi (2016-2019) most petrol & diesel engines
Mercedes 220D (some C-klass och E-klass)
VW Touareg 3.0TDI (2016-2019)
VW Tiguan 2.0 TFSI 190 HP (2016-2019)
un vēl...

Sekojiet jaunumiem, izmantojot vietnē pieejamo jauno tuning komplektu sarakstu:

https://www.bsr-tuning.lv/tuninga-komplekti

Vienreizējs balstiekārtu problēmu risinājums - jaunas bukses no Powerflex.

Anglijā bāzētais Powerflex šajā nozarē darbojas jau kopš 90. gadiem. Lielais sortiments aptver lielāko daļu automašīnu, un visi produkti tiek ražoti uz vietas, lai nodrošinātu labāko kvalitāti. Salīdzinoši Powerflex ir labākais risinājums kā oriģinālās bukses, ja runa ir par kalpošanas laiku un ceļu uzturēšanu, un tās nekādi neietekmē automašīnas ērtības. Apskatiet pieejamo diapazonu:

https://en.bsr.se/products/chassis/suspension-bushes

Jauns sponsors! :-D Andersson Motorsport šosezon dodas all-in ar savu vienreizējo drifta automašīnu. Viņiem ir 15 gadus vecs talants vārdā Viktors Andersons kā vadītāja vietā, un viņi savu sacīkšu automašīnu aprīko tikai ar labāko, ko tirgus var piedāvāt. Neaprakstāmas emocijas virmo gaisā un tāpēc tas būs interesants ceļojums. Pārliecinieties, ka sekojat viņiem sociālajos medijos (Instagram: @anderssonbrothers vai facebook: anderssonmotorsportbrothers) vai viņu vietnē: 

http://andersson-motorsport.se/

Foto: http://jsmotorsportphotos.blogspot.com/

Vai ir nepieciešama labāka automašīnas vadīšana vai sportiskāks izskats? Pašlaik mēs piedāvājam līdz pat 20% atlaidi visam Eibach produktu klāstam. Milzīga balstiekārtu atsperu kolekcija, kas aptver lielāko daļu automašīnu.

 Izmantojiet atlaižu periodu! Saite bio.

https://www.bsr-tuning.lv/produkti/chassis-url

Ir pabeigti BMW jauno benzīna un dīzeļdzinēju galīgie testi un verifikācijas. Tagad mūsu klāsts aptver gandrīz katru modeli un motora variantu no 2016. līdz 2019. gadam. Pagaidām jauno modeļu tunings notiek galvenajā darbnīcā Zviedrijā (Växjö). Tomēr drīz būs arī pieejams pie mūsu premium dīleriem visā pasaulē. Iepazīstieties ar jaunajiem tūninga komplektiem:

https://www.bsr-tuning.lv/jaunumi/tuninga-komplekti

Ziņu arhīvs
Aizvērt